Hakkımızda

2001 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak başladığımız yolculuğumuza, bugün örme (örgü) ve hafif dokuma üretimi ve ihracatında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak devam ediyoruz.

Global hazır giyim markalarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak, çevre dostu üretim yöntemleriyle oluşturduğumuz kaliteli ve çeşitli ürün portföyümüzle müşterilerimize eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Örme konfeksiyon sektöründeki liderliğimizi, tüm çalışanlarımızla birlikte 40 yılı aşan tecrübemiz, sürekli yenilediğimiz teknolojimiz ve örme konfeksiyon üretimine dahil ettiğimiz modern çözümlerimize borçluyuz. Oluşturduğumuz verimli çalışma ortamı ve olanakları sayesinde, tüm çalışanlarımızla beraber, çıktığımız bu yolculukta kesintisiz biçimde ilerleme ve büyüme hedefi ile çalışıyoruz.


Kumaştan Modaya, Tasarımdan Gerçeğe

40 yılı aşan sektör tecrübemiz ve Reha Tekstil olarak 20 yıldır örme giysi (knitwear) ve hafif dokuma giysi (soft woven) alanında sahip olduğumuz global üretim uzmanlığımız ve inovatif teknolojilerimiz sayesinde, yüksek kalite ve benzersiz çeşitlilikte ürünler geliştirerek yerel ve global tekstil pazarları ve uluslararası hazır giyim markaları için her yıl milyonlarca adet üretim yapıyoruz.


Tasarımlarınızı Gerçeğe Dönüştürüyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz kapsamlı hizmet ve uluslararası standartlardaki ürünlerimizle, global tekstil endüstrisinin güvenilir ve başarılı bir partneri olarak bugün Almanya, İtalya, İngiltere, Danimarka ve Fransa gibi dünyanın birçok yerindeki hazır giyim markalarını temsil etmekten gurur duyuyoruz.


Daha Temiz
Daha Yeşil Bir Doğa,
Sürdürülebilir Moda.

Ekolojik özellikleriyle sürdürülebilirliğe katkı sunan kumaş materyallerimiz ve profesyonel ekibimizle yüksek kalite ve estetik görünüme sahip ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz.


Misyonumuz Sektörde sahip olduğumuz engin tecrübelerimiz ile yenilikçi teknolojilerimizi harmanlayıp, en çevre dostu üretim yöntemlerini kullanarak tekstil endüstrisinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri en yüksek değerde üretmek, yerel ve global hazır giyim markaları ile karşılıklı fayda ve güven temelli uzun vadeli iş ortaklıkları kurmak.
Vizyonumuz İnsana ve doğaya saygı ilkemizden yola çıkarak tüm çalışanlarımız ve kaynaklarımızla sürdürülebilir tekstil endüstrisine katkı sunan, sektörde trend belirleyen ürünler yaratmak ve global tekstil markalarının vazgeçilmez iş ortağı olmak.

Memnuniyet Odaklı ve Destek SunanMüşteri İlişkileri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp, taleplerini belirleyerek birlikte ortak beklentiler geliştiriyor, güven ve saydamlığı temel alan yakın ilişkiler kuruyoruz.

Üretim ve tedarik süreçlerinin her aşamasında müşterilerimizle iletişim halinde olup, kesintisiz bilgilendirme ve destek sunuyoruz.

Ürünlerinizin doğru, eksiksiz ve zamanında teslim edilmesinin en önemli hizmetlerimizden biri olduğunu bilerek her müşterimiz için sorunsuz bir tedarik süreci hedefiyle çalışıyoruz.

Partnerlerimizin gelecekteki ihtiyaçlarını da öngörerek, bunlara yönelik ürün ve hizmetler tasarlama konusundaki bilgi ve becerilerimizi geliştiriyor, beraber çıktığımız yolculukta onları her zaman destekliyoruz.


Yenilikçi Teknolojiler,Birinci Sınıf Ürünler

Teknolojideki gelişmeleri sürekli takip ederek en yeni ve en verimli üretim ve kalite kontrol yöntemlerini süreçlerimize entegre ediyoruz. Sahip olduğumuz global üretim uzmanlığımızı da bu entegrasyonlara paralel biçimde geliştirerek ürünlerinizin en yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin oluyoruz.

Üretim kapasitemizi arttırırken aynı zamanda kullandığımız enerjiyi ve atık oluşumunu minimumda tutabilecek donanım ve tekniklere sahip olmak için sürekli araştırıyor ve gelişiyoruz.


Geniş Ürün Yelpazesi,Estetik Tasarımlar

Profesyonel ekiplerimizce oluşturulan, eşsiz yaratıcılık, sofistike tasarım ve çeşitli desenlere sahip geniş ürün portföyümüzle, müşterilerimize global moda trendleri konusunda rehberlik sunuyoruz.

Uluslararası trendleri ve gelecek dönemler için öngörülen tasarım ve moda tahminlerini; tasarım ekibimizin dünyanın dört bir yanına yaptığı araştırma ziyaretleriyle, tekstil ve moda fuarlarına katılımlarımızla ve dijital platformlardaki üyeliklerimizle takip ediyoruz. Böylece moda dünyasında sürekli değişim halinde olan trendlerle yeni ve benzersiz tasarımlar yaratarak koleksiyonlarımızı devamlı yeniliyor ve geliştiriyoruz.