MARKAMIZ LUOKK

Reha Tekstil olarak güncel moda trendlerine sahip tasarımlarımızı, kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz yüksek kalitedeki kumaşlarımızla hayata geçirerek 42-50 beden kadınlar için bir yaşam stili olacak Luokk markasını yarattık.

Tekstil ve moda sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip ve her bir müşterisi için memnuniyeti amaç edinmiş bir firma olarak, hazır giyim endüstrisinin standart beden ölçülerine sahip müşterileri için olan ürünleri dışında büyük beden giyinen müşterilerinin taleplerini karşılayacak özellikte ürünlere de ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Moda sektöründe aktif rol alan bir firma olarak edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle ve yaptığımız saha araştırmalarımızla büyük beden giyinen kadınların moda endüstrisinden beklentilerini ve yaşadıkları problemleri belirledik. Bunları göz önüne alarak da onların ihtiyaç ve beklentilerine değer veren, tarzlarını tanımlayabilecekleri ve böylece kendilerini ait hissedecekleri bir marka topluluğu yaratmayı hedefledik.

www.luokk.co

Büyük beden modasında müşterilerin yaşadığı en büyük sorunlardan biri, asla yeterli çeşitliliğin olmamasıdır. Biz, en güncel moda trendlerini takip ederek sürekli yenilediğimiz ürün portföylerimizle ister günlük kullanım rahatlığında olsun ister bir iş kıyafeti şıklığında olsun, birbirinden farklı tarz ve stillerde ürünler sunarak tüm büyük beden müşterilerinizin kendi zevk ve beğenilerine göre kıyafetler bulabileceği koleksiyonlar yaratıyoruz.

Üstelik her ürünümüzü Reha Tekstil kalite ve güvencesiyle üreterek size hem maksimum müşteri memnuniyetini hem de doğaya ve insan sağlığına dost sürdürülebilir bir modayı garanti ediyoruz.

BİZE ULAŞIN Merkez Ofis & Fabrika Reha Tekstil Dış. Tic. ve San. Adres: Çakmaklı Mah. Katip Sok. N:2/1 Büyükçekmece / İstanbul Tel: +90 212 435 32 50 Fax: +90 212 435 22 98
Tokat Fabrika Reha Tekstil Dış. Tic. ve San. Adres: 2. Kısım 7. Cadde No:21 Tel: +90 356 501 03 33 Fax: +90 356 501 03 35
Almanya Ofis Rethelstrasse 47 - Dusseldorf / Germany Tel: 00491728810208