Üretim

40 yılı aşkın tecrübesiyle 20 yıllık geçmişe sahip olan Reha Tekstil, örme hazır giyim üretiminin her alanında üstün bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe tasarımdan, üretime, paketlemeden nakliyeye kadar uzanmaktadır.

Şirketin bilinirliği, saygınlığı, deneyimi, güçlü üretim imkanları piyasaya genişleyerek açılmasını ve Tokat’ta öz sermaye ile kurulan üretim tesisleri bunun genişlemesini sağlamıştır.


ÜRETİM GRUPLARI
 • Ana Ürün Segmentleri

  Kadın giyim ürünleri; örme kumas - örme dokuma kumaş kombinli - hafif dokuma kumaş.

 • Ana Ürün Grupları

  Bayan t-shirt, eşofman üstü, eşofman altı, tayt, elbise, örme ceket, etek, hırka, tulum, bluz .

 • Ana Kumaşlar/İplikler

  Sustainable Fabric Qualities (cellulosic fibres) - Cotton, Viscose, Modal, Tencel / Polyamid , Polyester, Printed Fabric, soft woven qualities (Cotton - Viscose)

 • Yaklaşık Üretim Zamanı

  4-8 hafta (3-4 hafta repete siparişlerde) / (5-8 hafta yeni siparişlerde)

 • ÜRETİM SÜRECİ

  AR-GE & TASARIM

  Teknolojik altyapımızı her geçen gün geliştirerek ve üretimdeki yenilikleri takip ederek aktif tedarik süreçleriyle mükemmeli hedefliyoruz. Bünyemizdeki AR-GE çalışmalarıyla tekstil endüstrisine dair yaratıcı çözümleri tasarım ve imalat süreçlerine entegre ediyoruz. Tasarım ekibimizle müşteri taleplerimize uygun, kalitenin ön planda olduğu ve birbirine uyumlu koleksiyonlar çıkarmak için her süreci dikkatlice kontrol ediyoruz. Koleksiyonlarımızdaki tasarımlarımızı sürdürülebilirliğe, değişen moda akımlarına ve müşterilerimizin el yazılarına uygun hem estetik hem de ticari düşünerek tasarlıyor ve üretiyoruz.


  NUMUNE

  Numune aşamasında verilen siparişlerin üretimine başlamadan önce müşterilerimizden onay almak için bir prototip oluşturuyoruz.

  Böylece tasarımların işlevselliğini test edilmesine ve gerekli görülen değişikliklerin uygulanmasına olanak tanıyoruz.


  KESİM

  Numunelerin onayı alındıktan sonra, gerekli testlerin ve pilot kontrollerinin yapılması ile birlikte üretim aşamasına geçerek, son teknoloji ekipmanlarımızla otomatik kesim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

  Sistemimizde kullanılan otomatik yerleştirme yazılımı ile kesme işlemi manuel kesmeye göre çok daha verimli, hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştirilir.


  DİKİM

  Kesim ve tasnifi tamamlanmış ürünlerimizi planlanmış olan üretim programımıza göre kendimize ait olan, tüm kalite standartlarına uygun fabrikalarımızda dikiyoruz.


  KALİTE KONTROL

  Üretim boyunca, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda oluşturmuş olduğumuz kalite standartlarımızın devamlılığını sağlamak için kesim aşamasından dikim ve ürünlerin paketlemesine kadar olan tüm aşamalar uzmanlarımız tarafından kalite kontrolden geçiriliyor.

  Tüm siparişlerimiz kendi iç bünyemizdeki kalite güvence ekibinin final kontrollerinden sonra yükleme onayı için müşterilerimize teslim ediliyor.